
Wil jij je weer energiek en gezond voelen maak dan een afspraak met mij. Je kunt kiezen uit 3 gezondheidschecks. De laatste is de meest uitgebreide en vandaar uit gaan we een heel behandelplan maken om jou weer zo gezond mogelijk te maken. Ook kun je natuurlijk losse afspraken maken maar dat is altijd minder gunstig. Ook kun je er voor kiezen om een keer samen naar jouw supermarkt te gaan voor een supermarkt safari. Ook kun je bij Leefff terecht voor een atlas of lumbaal massage.
Basis Gezondheidscheck | Uitgebreide Gezondheidscheck | Complete Gezondheidscheck | |
---|---|---|---|
€0.- | €159.- | €290.- | |
gewicht, vetmassa, en buikomvang | ![]() | ![]() | ![]() |
vochtbalans | ![]() | ![]() | ![]() |
bloeddruk en hartslag | ![]() | ![]() | ![]() |
zuur/base balans | ![]() | ![]() | ![]() |
omega 3:6 balans incl. omega 3 olie | ![]() | ![]() |
|
volledige anamnese met begeleiding | ![]() |
||
Energetisch Morfologische Bloedtest | ![]() |
||
voedingsadvies | ![]() | ![]() | ![]() |
Totaal overzicht van mijn producten
Energetische Morfologische Bloedtest €190,-
Een uitgebreide bloedtest door middel van een vingerprik en de nabespreking van de EMB test.
Vervolggesprek €75,- (p/u)
We bespreken dan de voortgang, passen het plan eventueel aan en kijken wat er verder nog moet gaan gebeuren
Supermarkt safari €80,- per uur
Je leert waar je op moet letten in een supermarkt voor een gezonde leefstijl. (maximaal 6 personen)
Atlasmassage €20.- of Lumbaalmassage €35,- per keer en bij een afname van 5 massages krijg je 10% korting
Atlasmassage is een stoelmassage van nek, schouders en bovenrug en duurt ongeveer 15 minuten en Lumbaalmassage is een massage van de onderrug gecombineerd met een Atlasmassage en duurt ongeveer 30 minuten.
Veel gestelde vragen
Vraag 1
Kan ik ook kiezen voor alleen een supermarktsafari en wat betaal ik dan?
Ja, dat kan. Je betaalt €20,- per 15 minuten en je moet er rekening mee houden dat het al gauw een uur duurt.
Vraag 2
Kan ik ook met meerdere mensen tegelijk komen voor een supermarktsafari?
Ja, dat kan. Een groepje kan dan uit maximaal 6 personen bestaan. En de prijs blijft €20,- per 15 minuten.
Vraag 3
Moet ik persé een pakket kiezen of kan ik ook per afspraak betalen?
Ja, dat kan. Je betaalt dan €18,75,- per 15 minuten. Houd er rekening mee dat een intake gesprek ongeveer 1,5 uur duurt en een vervolgafspraak ongeveer 1 uur.
Vraag 4
Hoe werkt de uitgebreide gezondheidscheck?
Je krijgt dan de gratis gezondheidscheck plus de vetzuren en omega 3:6 test.
Vraag 5
Kan ik ook kiezen voor alleen een atlas massage?
Ja, dat kan. Voor enkele atlas massage trek ik 15 minuten uit en daar betaal je dan €20,- voor. Je kunt ook een strippenkaart kopen voor 5 massages en dan krijg je 10% korting.
Vraag 6
Behandel je ook kinderen?
jazeker, en kinderen tot en met 12 jaar krijgen zelfs 50% korting op de consult kosten. Dus niet op testen en supplementen.
Vraag 7
Hoe betaal ik voor jou diensten?
Je kunt het bedrag vooraf overmaken op mijn bankrekening;
NL 18 RABO 0313 9923 20 of je betaalt contant en sinds kort kan je ook gewoon pinnen.